آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی کودکان و نوجوانان می باشد.

آموزشگاه چه اهدافی را دنبال می کند

آموزشگاه مجازی ما با هدف آموزش آنلاین زبان به متقاضیان فعالیت خود را آغاز نموده است.

سعی ما بر آن است که بتوانیم یک سلسله آموزش های مدون زبان انگلیسی را با توجه به کتابهای معتبر و مجاز، به علاقه مندان ارائه نماییم. مراحل به ان شکل می باشد که زبان آموز می تواند یکی از دوره های آموزش زبان انگلیسی را به دلخواه یا با مشورت مشاور سایت انتخاب و ثبت نام نماید. پس از تکمیل ثبت نام، جزوه و فایل آموزشی برای متقاضی ارسال می گردد. ازجمله قابلیتهای منحصر به فرد این سایت امکان ارتباط رو در رو دانشجو و استاد از طریق ویدیو، صدا، عکس وامتیاز استفاده از تخته کلاسی می باشد. در پایان دوره یک سری آزمون آنلاین برگزار خواهد شد و در صورتی که زبان آموز موفق به کسب حد اقل نمره 70 شود، می تواند در سطح بالا تر شرکت کند.
محمد میلاد فروردین  مدیریت وب سایت که خود یازده سال سابقه در تدریس زبان و 8 سال سابقه مدیریت آموزشگاه های زبان را دارد با ایده زبان برای همه و همه جا،طرح وب سایت آموزش مجازی زبان انگلیسی www.learnlanguageonline.ir را پایه گذاری نمود. از آنجا که سیستم ما بر اساس مشتری مداری استوار است، ما پیوسته خواهان ارتباط زنده با مشتریانمان می باشیم. لذا سامانه پشتیبانی 24 ساعته وب سایت همیشه پاسخگوی شما عزیزان می باشد. سوالات خود را از طریق ارسال پیام در فرم ارتباط با ما، مشاوره رایگان و یا با شماره تماس 09171308145 در ميان گذارید.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145