آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی کودکان و نوجوانان می باشد.

سؤالات متداول

امیدواریم که در این بخش از وب سایت مؤسسه ما به اکثر سوالات خود پاسخ مناسب را پیدا نمایید. بنابراین توصیه می کنیم که تمامی سوالات را بررسی نمایید و اگر چنانچه پاسخ مناسبی پیدا ننمودید از منوی تماس سوالات خود را برای ما ارسال فرمایید.

زبان را در چه وقت می توان یاد گرفت؟

اين بستگي به تلاش و پشتکار خود فرد دارد که به چه ميزان روزانه براي يادگيري خودش وقت بگذارد. به طور کل يادگيري زبان در سطح متوسط تقريبا يک سال طول مي کشد. شما به اين مورد هم توجه کنيد ما وقتي نوزاد بوده ايم پدر، مادر، اقوام و تمام پيرامون ما فارسي صحبت مي کردند تا ما پس از چند سال به فارسي مسلط شده ايم و يک سال براي سطح متوسط در حالي که شرايط کاملا مثل يادگيري زبان فارسي نيست، نمي تواند زمان زيادي باشد.

کدام کتاب بهتر است؟

همه کتابهاي آموزش زبان انگليسي که در آموزشگاهها و موسسات تدريس مي شوند يک هدف را دنبال مي کنند و آن آموزش محاوره و ارتباط برقرار کردن با زبان انگليسي به زبان آموزان است. در سایت آموزش مجازی زبان انگلیسی (www.learnlanguageonline.ir) زبان آموزان از فایلهای آموزشی مرتبط با مجموعه کتابهای Interchange Fourth Edition به همراه ویدئو فایل و جزوات آموزشی بهره مند خواهند شد.

کدام آموزشگاه بهتر است؟

شايد اين سوال تنها سوالي باشد که جواب آن را خودتان بتوانيد بدهيد نه ما. همگي آموزشگاهها از اداره کل آموزش و پرورش مجوزهاي خود را مي گيرند و مدارک اعطايي آنها غير رسمي مي باشد و همگي يک هدف اساسي دارند و آن آموزش مکالمه زبان به زبان آموزان است و اين زبان آموز است که با تحقيق و تجربه مي تواند بهترين را مشخص کند. با تمام اين تفاسير سعي ما بر آن است که با بکار گيري دبيران با تجربه و مطالب درسي روز و ارائه خدمات بهتر اين عنوان را به خود اختصاص دهيم. .

مدرک شما از کجا صادر مي شود آيا معتبر است؟

مدارک ما به صورت مستقل صادر مي گردد و شعبه هيچ آموزشگاهي نيستيم. ولي گواهي نامه پايان دوره ما به تاييد آموزشگاه زبان دکتر فروردین و زبان سرای صدرا خواهد رسید.

چه دوره هايي داريد؟

ما در دوره آموزش مجازی زبان انگلیسی اولویت های خود را بر دوره های زیر قرار داده ایم:
 1. دوره های آموزش زبان به نوجوانان و جوانان
 2. دوره های آموزش زبان به بزرگسالان
 3. دوره های آموزش به والدین
 4. برگزاری دوره های تربیت معلم زبان انگلیسی

تمامی دوره ها به صورت عادی و فشرده برگزار می شوند.

تفاوت دوره های عادی و فشرده در چیست؟

دوره های عادی به صورت دو جلسه در هفته و دوره های فشرده به صورت سه جلسه در هفته برگزار می شوند.

از چه سني زبان را شروع کنيم بهتر است؟

طبق آمار علمي کودکان قادر به يادگيري 30 زبان به صورت همزمان مي باشند و هر چه سن کمتر باشد شدت يادگيري بيشتر است. در ضمن حتي گذراندن دوره هاي کوتاه و موثر به کودکان کمک مي کند تا در آينده به زبان علاقمند شوند. البته الان دوره اي است که همه والدين نسبت به آموزش فرزندان خود اهميت مي دهند و به نظر ما کسي که زود تر نسبت به ديگران اقدام کند جلوتر است. البته در قسمت مقالات آموزش در این باره به صورت تخصصی تر پاسخ داده ایم..

اساتید دوره چه کسانی هستند؟

اساتید داراي مدرکهاي کارشناسي و کارشناسي ارشد و دکترای آموزش يا مترجمي زبان انگليسي مي باشند. علاوه بر آن همگي آنها دوره هاي آموزش معلمان و امتحانات مربوطه را به پايان رسانده اند و در سطوح مشخص شده مشغول به تدريس مي باشند. از جمله اساتید می توان به : دکتر محمد تقی فروردین و محمد میلاد فروردین اشاره کرد.

دوره معلمي چگونه است؟

دوره هاي آموزش معلمان در سه سطح مقدماتي، متوسط و پيشرفته برگزار مي گردد و هر دوره شامل 30 ساعت آموزش مي باشد. دوره مقدماتي براي تمامي دبيران اجباريست و شامل روانشناسي، روش تدريس، آزمون سازي، کلاس داري و دو کتاب خودخوان مي باشد. در پايان هر دوره مدارک معتبر مربيگري با امضاي مديران موسسه زبان دکتر فروردین، زبان سرای صدرا و پژوهشکده زبان و مديريت صادر مي گردد.

شهريه شما چگونه است؟

نرخ شهریه ها بر اساس سطح و مدرس دوره معین می گردد که در صفحه اول سایت در هر ترم آموزشی به آن اشاره می شود.

برنامه کلاسي در طول مدارس چگونه است؟ آيا تداخلي با برنامه مدارس ندارد؟

کلاسها به طور معمول بعد از شيفت عصر مدارس برگزار مي گردد و تداخلي با برنامه مدارس ندارد.

آيا مدرک شما را جاهاي ديگر هم قبول مي کنند؟

بله. با هماهنگي مدير آموزشگاه مقصد اين امر امکان پذير است و تا کنون هیچگونه مشکلی وجود نداشته است. ولي در نهايت مدرک واقعي سواد شماست.

آموزشگاه شما در چند سطح مدرک ديپلم مي دهد؟

در سطح نوجوانان جوانان بزرگسالان در دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی گواهی معتبر صادر می کند. دوره های مختص والدین نیز دارای گواهینامه می باشد.

آيا شرکت در کلاسهاي زبان اثري هم در درس مدرسه دارد؟

به طور قطع اثر مثبت خواهد داشت زيرا کلاسهاي ما تمام سطوح مهارتي شامل خواندن نوشتن گوش دادن صحبت کردن را دربر مي گيرد. به طوري که پس از مدتي آموزش، درسهاي زبان مدارس در مقابل معلومات دانش آموزان در سطح بسیار پاین تری قرار دارد.

من قبلا چند سطح را در آموزشگاه ديگري خوانده ام حالا از کجا بايد شروع کنم؟

از شما آزمون تعيين سطح به عمل مي آيد که شامل امتحان شفاهي و کتبي از معلومات فعليتان مي باشد و پس از آن مطابق با سطح تعین شده برای شما کلاسهای آموزشی برگزار می شود.

نمره هاي امتحاني و قبولي چگونه محاسبه مي شود؟

نمرات شامل سه نمره کتبی، شفاهی و حضور در کلاس مي باشد که 100 نمره محاسبه می شوند و مجموع این آیتم ها می بایست حد اقل 70 شوند. نمره کتبی 60 نمره نمره شفاهی 30 نمره نمره حضور در کلاس 10 نمره

مزیت استفاده از سایت آموزش مجازی زبان انگلیسی چیست؟

 1. کلاسها اکثرا در زمانهای بعد از ساعات اداری برگزار می شوند و امکان حضور حد اکثری زبان آموزان میسر است.
 2. زمان و هزینه رفت و امد به آموزشگاهها حذف می شود.
 3. هم کلاسیهای مختلف از شهر های مختلف در دوره خواهید داشت.
 4. امکان دسترسی 24 ساعته به محتوای آموزشی، آموزشگاه و مشاور
 5. زبان آموزان نسبت به آموزشگاه های حضوری از امکانات بیشتری برخوردار خواهند بود.
 6. ضبط اتوماتیک فرایند تدریس کلاسی، تا در صورت غیبت هر یک از زبان آموزان امکان دانلود و مشاهده جلسه آموزشی برای آنها امکان پذیر باشد.

مدت هر دوره آموزشي چقدر است؟

 1. کلاسهاي عادي: دو جلسه در هفته

   

  کلاسهاي فشرده: سه جلسه در هفته

  دوره های تربیت مربی: 7 جلسه مستمر 

  دوره های والدین : دو جلسه در هفته

به چه صورت مي توانم شهريه را پرداخت نمايم؟

از طریق درگاه بانکی متصل به سایت می توانید پس از ثبت نام و انتخاب دوره شهریه را پرداخت نمایید.

آيا مدارک دوره هاي مجازي با دوره هاي حضوري فرقي دارد؟

.خير تمامي گواهي نامه ها پس از گذراندن استانداردهاي لازم صادر مي گردند.

جهت استفاده از کلاس های آموزش مجازی به چه امکاناتی نیاز داریم؟

شما جهت حضور در این کلاسها به امکانات زیر نیاز دارید:
 1. اینترنت با سرعت 128 کیلو بیت
 2. یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد: گوشی تلفن همراه تبلت آیپد رایانه رو میزی لپ تاپ
 3. در صورت استفاده از رایانه رو میزی یا لپ تاپ می بایست از وب کم و هندزفری استفاده نمایید.
 4. استفاده از نرم افزار مخصوص برگزاری کلاس های مجازی و آنلاین

آیا امکان حضور در کلاس تنها با گوشی تلفن همراه امکان پذیر است؟

بله. یکی از مزیتهای شرکت در کلاسهای آموزش مجازی زبان انگلیسی این است که زبان آموز می تواند بدون حضور در مکانی خاص، تنها با استفاده از تلفن همراه خود در کلاس شرکت نماید.

آیا با بسته های اینترنتی هم می توان در کلاس ها حضور یافت؟

در صورتی که از بسته های 4 جی استفاده نماید، این امر امکانپذیر است.

نرم افزارهای مورد نیاز جهت نصب بروی لپ تاپ یا تلفن همراه خود را از کجا می توانم تهیه کنم؟

در بخش دانلود، تمامی نرم افزار های مورد نیاز را قرار داده ایم و می توانید آنها را دانلود کنید و بر روی گوشی یا رایانه خود نصب نمایید.

مدت برگزاری هر دوره چقدر خواهد بود؟

دوره های عادی، 2 جلسه در هفته و به مدت دو ماه و نیم برگزار می شوند.

 

دوره های فشرده، ۳ جلسه در هفته و به مدت یک ماه و نیم برگزار می شوند.

زبان را در چه وقت می توان یاد گرفت؟
اين بستگي به تلاش و پشتکار خود فرد دارد که به چه ميزان روزانه براي يادگيري خودش وقت بگذارد. به طور کل يادگيري زبان در سطح متوسط تقريبا يک سال طول مي کشد. شما به اين مورد هم توجه کنيد ما وقتي نوزاد بوده ايم پدر، مادر، اقوام و تمام پيرامون ما فارسي صحبت مي کردند تا ما پس از چند سال به فارسي مسلط شده ايم و يک سال براي سطح متوسط در حالي که شرايط کاملا مثل يادگيري زبان فارسي نيست، نمي تواند زمان زيادي باشد.
کدام کتاب بهتر است؟
همه کتابهاي آموزش زبان انگليسي که در آموزشگاهها و موسسات تدريس مي شوند يک هدف را دنبال مي کنند و آن آموزش محاوره و ارتباط برقرار کردن با زبان انگليسي به زبان آموزان است. در سایت آموزش مجازی زبان انگلیسی (www.learnlanguageonline.ir) زبان آموزان از فایلهای آموزشی مرتبط با مجموعه کتابهای Interchange Fourth Edition به همراه ویدئو فایل و جزوات آموزشی بهره مند خواهند شد.

ویدیوی سوالات متداول

در این بخش فیلم ویدیویی مربوط به سوالات پرتکرار بزودی آماده شده و قرار خواهد شد. انشالله که پاسخ مناسبی به سوالات شما داده باشیم.
هنوز هیچ ویدیویی قرار نگرفته است

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145