به آموزشگاه مجازی آموزش زبان انگلیسی محمد میلاد فروردین خوش امدید.

امروز سه شنبه 25 تیر 1398

به حساب کاربری خود وارد شوید

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا بخاطر بسپار

مقاله های آموزشی

بسیاری از زبان آموزان علاقه ای به شرکت در آزمون آیلتس ندارند چراکه امیدی به موفقیت در این آزمون نداشته و یا این آزمون را به درستی نمی شناسند. در این قسمت نکاتی کاربردی برای موفقیت در آزمون آیلتس در قالب 8 نکته بیان می شود.

این نکات، نظرات اساتید مجرب زبان انگلیسی آریانا پارس می باشند و بیشتر در زمینه آماده سازی برای شرکت در آزمون آیلتس هستند.

1- آزمون آیلتس یک آزمون انگلیسی است- استاد مناسب زبان انگلیسی پیدا کنید.

بهترین روش برای آمادگی آزمون آیلتس یادگیری صحیح زبان انگلیسی عمومی است. این موضوعی واضح و شفاف است ولی اکثر زبان اموزان نسبت به آن غفلت می کنند. اغلب زبان آموزان و اساتید زبان انگلیسی به قدری به دنباله تاکتیک ها و استراتژی های موفقیت در آیلتس هستند که این اصل اساسی و واضح را از یاد می برند. استراتژی و تاکتیک ها زمانی اثر بخش هستند که زبان انگلیسی عمومی شما در حد کافی و قابل قبولی باشد.

فلش کارت ها یکی از منابع ساده و فراگیر آموزشی می باشند. من می خواهم دلایلی را اعلام کنم چرا استفاده از فلش کارت ها مهم می باشند و همچنین فعالیتهایی را معرفی کنم که در کلاس کودکان و نوجوانان و حتی سطوح پایه بزرگسالان می تواند جنبه تفریحی همراه با بازدهی آموزشی مناسب داشته باشد.

چرا فلش کارت؟
هاوارد گاردنر در تئوری خود بیان می کند که معلم ها در کلاس خود با شاگردان گوناگونی سرو کار دارند. تحقیقات گاردنر نشان می دهد معلم ها می بایست در زمان تدریس، هدف درسی را به تمام فراگیران منتقل کنند و جهت تحقق این امر، بسیار مهم می باشد که توجه به بخش دیداری زبان آموزان را جدی بگیریم و روی آن کار کنیم. فلش کارت ها با رنگها و طرح های مختلف می توانند بر حس دیداری زبان آموزان تاثیر موثری بگذارند.

موثر ترین راه های یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی را می توان به دو بخش تقسیم کرد: ورودی  و خروجی
ورودی شامل خواندن متن و گوش دادن، در حالی که خروجی ها شامل نوشتن و صحبت کردن می شود. واضح است برای داشتن  بازده و خروجی مناسب، شما می بایست به حد مطلوبی ورودی دریافت کنید. هرچه بیشتر بخوانید و گوش دهید آنگاه شما در صحبت کردن و نوشتن ماهرتر خواهید شد.
به زمان یادگیری یک کودک فکر کنید، او حدود دو سال گوش فرا می دهد و بعد از آن شروع به صحبت کردن می کند ولی در تعجب هستم چرا افراد در سنین بالاتر حاضر نیستند مانند دوران نوزادی و کودکی خود به میزان قابل توجهی ورودی دریافت کنند و تنها توجه خود را بر خروجی ها می گذارند!؟

 

چه مدت طول می کشد که به یک زبان خارجی مسلط شویم؟

کاربرد قانون 10000 ساعت به عنوان یک مدل تسلط و استادی در یادگیری زبان دوم  
(توسط مترجم بخشهایی از مقاله خلاصه شده است)

مولف و محقق:
 دکتر سارا الین اتون از پژوهشکده زبان دانشگاه کالگری – کانادا 
سال انتشار: 2011

چکیده مقاله:

در این مقاله از مدلی که توسط اریکسون ات آل در سال 2007 جهت استادی در زبان دوم یا زبان خارجی ارائه گردید استفاده شده است. اریکسون ادعا می کند که برای تبدیل شدن به یک متخصص در زبان خارجی، نیاز به 10000 ساعت تمرین می باشد.

آیا شما واقعا به آموزش مجازی نیاز دارید؟

امروزه در عصر IT بسیاری از سازمان ها و موسسات برای کارایی و اثربخشی بیشتر و همچنین کاهش هزینه های اجرایی و ارائه خدمات مناسب، از آموزش مجازی استفاده می کنند. توسعه آموزش مجازی مخصوصا زمانی که از روش های مولتی مدیا و تعاملی استفاده شود از آموزش های سنتی و حضوری پر هزینه تر خواهد بود. از طرفی هزینه های تحویل خدمت (مانند هزینه سرورهایی که وب سایت بر روی آن قرار دارد و پشتیبانی فنی) از هزینه های تامین و نگهداری کلاس های درس حضوری شامل مسافرتها، درخواست مرخصی های کاری، زمان از دست رفته جهت حضور در کلاس و امکانات آنها کمتر می باشد.

نکته های عمومی که چرا می بایست زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

در این مقاله به 10 مورد از دلایلی که بر ضرورت یادگیری زبان انگلیسی تاکید می کند اشاره می کنیم:

1.    انگلیسی یکی از فراگیر ترین زبان های محاوره ای است

انگلیسی، زبانی است که توانایی ارتباط برقرار کردن با مردم بیشتر کشورها را می دهد و عقل سلیم حکم می کند، وقت خود را صرف یادگیری زبانی کنید که بیشترین شانس و استفاده را برای شما بوجود آورد.
علاوه بر انگلستان، حدود 60 کشور دیگر در آنها زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی می باشد. انگلیسی زبان دیپلماسی و زبان رسمی اتحادیه اروپا، ناتو، سازمان ملل، سازمانهای تجاری و انجمنهای بین المللی علمی می باشد. یادگیری زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها به عنوان زبان دوم عمومیت دارد . بیش از یک و نیم میلیارد نفر در جهان زبان انگلیسی را مانند زبان مادری خود صحبت می کنند.

ده نکته در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

مقاله ای که ملاحظه می فرمایید اقتباسی از مقاله خانم بس نیکولاس پیرامون آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد.

امروزه با درگیر شدن مردم در روزمرگی و پیشرفتهای روز افزون تکنولوژی، اهمیت مدیریت زمان یک مقوله اجتناب ناپذیر می باشد. شاید شما بارها و بارها این عبارت را شنیده یا بیان کرده اید: (( دوست دارم زبان یادبگیرم ولی وقتش را ندارم!)). حال این عبارت برای بسیاری از علاقه مندی های زندگی نیز تکرار شده است.

با توجه به تغییراتی که در جامعه و نحوه استفاده از فضای مجازی در حال رخ دادن است، توصیه ما به علاقه مندانی که جهت یادگیری زبان انگلیسی وقت کافی را جهت حضور در کلاسهای حضوری ندارند، یادگیری آنلاین و جازی زبان انگلیسی را توصیه می کنیم. امروزه سیستم های اینترنتی به قدری قدرتمند شده اند که شرکت در کلاسهای آموزش مجازی زبان به راحتی برای هر شخصی میسر می باشد.

امروزه با یک کلیک می توانیم با مردم در سرتاسر جهان ارتباط برقرار کنیم. می توانیم معلومات و اطلاعات خود را با میلیونها نفر در جهان به اشتراک بگذاریم. هر روزه بدون آنکه به خارج از کشور مسافرت کنیم، زبان های خارجی مختلفی را می شنویم. کلاسهای زبان می توانند به صورت آنلاین برگزار شوند.با یک بررسی در گوگل می توانیم به منابع آموزش مختلف دست پیدا کنیم. اینترنت نحوه دسترسی ما به اطلاعات و یادگیری زبان را به کلی تغییر داده است.

آیلتس چیست؟

آیلتس یا همان سیستم یسن المللی آزمون زبان انگلیسی، مشهورترین آزمون تست مهارتهای زبان انگلیسی برای ادامه تحصیل و مهاجرت می باشد. جالب است که بدانید در سال 2015 میلادی بیش از دو میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده اند.

در آیلتس هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و حرف زدن مورد ارزیابی قرار می گیرند. آیلتس مهارتهای بکارگیری زبان انگلیسی شما را در کار، تحصیل و بازی را در زندگی جدیدتان در خارج از کشور بازتاب می دهد.

آزمون آیلتس توسط متخصصین ارزیابی زبان توسعه یافته و دارای شهرت بین المللی بسیار بالایی می باشد و بیش از 9000 سازمان جهانی که شامل ، مدارس، دانشگاه ها، کارفرمایان و سازمانهای مهاجرتی می باشند این آزمون را ملاک کار خود جهت همکاری با پذیرفته شدگان قرار می دهند.

آیلتس به عنوان یکی از آزمونهای مقبول جهانی در آزمون مکالمه، به منظور قرار دادن شما در یک شرایط مکالمه واقعی از یک آزمون گر انسان جهت ارزیابی مکالمه استفاده می کند. این یکی از موثر ترین  و طبیعی ترین راه های ارزیابی سطح مکالمه زبان انگلیسی شما می باشد.

آمون آیلتس به دو صورت عمومی و آکادمیک برگزار می شود و نمره از بین 9 – 0 می باشد.      

نحوه کار اساتید در آموزش مجازی زبان انگلیسی

در سایت آموزش مجازی و آنلاین زبان انگلیسی ما سعی بر آن داریم تا با بهره مندی از اساتید مجرب آموزش زبان انگلیسی، تجربه جدیدی از آموزش را به زبان آموزان ارائه کنیم.

درکشور ما مقوله آموزش از راه دور یا e-learning با بحث دانشگاهی کلیک خورد و اکنون آموزشگاه هایی که خدمات آموزشی مختلف از طریق اینترنتی ارائه می دهند قابل توجه می باشند.

محمد میلاد فروردین که خود سالها مدیریت آموزشگاه زبان صدرا و تدریس زبان انگلیسی در رده های مختلف سنی را در کارنامه خود دارد در سال 94 شروع به راه اندازی آموزشگاه مجازی و آنلاین زبان انگلیسی کرد. ور در نهایت در خرداد ماه سال 1395 سایت آموزش آنلاین و مجازی زبان انگلیسی رسما وارد فاز اول کاری خود شد.

هدف بر آن است که بتوانیم جهت زبان آموزان، محیطی رضایتبخش، حرفه ای و کارآمد بوجود آوریم.

آزمون تافل چیست؟

 
یکی از راههای معتبر اندازه گیری مهارتهای خواندن، نوشتن، گوش دادن و حرف زدن افرادی که زبان انگلیسی زبان مادریشان نیست و قصد ورود به دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند آزمون تافل می باشد.

اگر شما قصد تحصیل در یک دوره یا دانشگاهانگلیسی زبان را دارید، آزمون تافل یکی از معتبر ترین آزمون ها برای پذیرش در آنجا می باشد.

صفحه1 از2