آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان و بزرگسالان می باشد.

پیوستن بیش از 14 استاد از سراسر ایران به آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

 از اسفند ماه 1398 تا تیر ماه 1399 بیش از 14 استاد به کادر اموزش آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی استاد فروردین اضافه شدند و مجموعا 20 استاد به صورت ثابت در آموزشگاه مشغول به تدریس می باشند.

راه اندازی سرور Big Blue Button برای آموزشگاه

 تیم برنامه نویسی و پشتیبانی ما توانست در تیر ماه 1399 در برج میلاد، اقدام به راه اندازی سرور اختصاصی همراه با پنل آموزشی منحصر به فرد برای زبان آموزان و مربیان گرامی نماید و نحوه تدریس و کار با سایت را بسیار راحت تر نمود.

تمهیدات ويژه برگزاری کلاسها به دلیل شیوع ویروس کرونا

به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از مراکز آموزشی، آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی استاد فروردین با اجاره سرورهای اختصاصی اقدام به برگزاری بیش از 30 کلاس همزمان نمود.

شروع کلاسهای عمومی در تمامی رده های سنی 

با شیوع ویروس کرونا کلاسهای عمومی در تمامی زده های سنی استارت زده شد.

ارتقا سرعت و قالب جدید آموزشگاه

ارتقا قالب سایت به یک مدل سفارشی که باعث میشود تجربه کاربری شیرینی به کاربران سایت منتقل شود، همچنین در تمام عکسها و گرافیک سایت و سیستم برگزاری کلاس آنلاین، تجدید نظر گردید و همه این موارد باعث افزایش سرعت سایت نیز شده است.

راه اندازی ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی در مرداد 1398

جهت گسترش فعالیت آموزشگاه و رفع نیازهای موجود در حیطه های آموزش زبان انگلیسی، بالاخره بخش کلاس خصوصی به آموزشگاه اضافه شد و زبان آموزان و متقاضیان می توانند اساتید خود را به همراه درس مربوطه از این بخش انتخاب نمایند.

راه اندازی پشتیبان آنلاین و بخش تیکت زنی به دپارتمان ها در بهمن 1397

برای بهبود روند پاسخگویی به مشتریان، بخش پشتیبانی آنلاین را به واتس اپ تغییر دادیم و کاربران با کلیک بر روی لوگوی واتس اپ سایت، مستقیما به پشتیبان متصل می شوند. در این میان برای پیگیری مدارک، شهریه، مسائل فنی و آموزشی، یک بخش پشتیبانی راه اندازی گردید که از طریق ارسال تیکت کار می کند و اعضای آموزشگاه پس از ارسال تیکت خود، از طریق پیامک از کد رهگیری و وضعیت درخواست خود مطلع می شوند. این بخش با عنوان منو پشتیبانی در دسترس می باشد.

ارتقا آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی استاد فروردین به هلیکس آبان 1397

پس از آنکه استقبال کاربران را دیدیم بر آن شدیم تا محیط آموزشگاه را به صورت کاربر پسند تر کنیم. تصاویر و گرافیک را ارتقا دادیم و از سرور پر سرعت تری برای پایگاه داده آموزشگاه استفاده نمودیم. بخش آزمونها را کاملا چپ چین کردیم و در ترجمه های سایت بازنگری هایی انجام گرفت و یک بخش جهت مشاهده سوابق اساتید درنظر گرفته شد. در این میان تمام این کارها با ارتقا قالب سایت به هلیکس که از به روز ترین مدل قالبهای cms می باشد میسر شد.

راه اندازی بخش مقالات آموزشی تیر 1396

به دنبال استقبال کاربران از کلاسهای آنلاین آموزشگاه، بر آن شدیم تا ترجمه مقالات آموزشی را به صورت پیوسته در سایت قرار دهیم تا معلومات کاربران و خوانندگان را به روز تر نگاه داریم.

برگزاری 5 دوره آنلاین تربیت مربی زبان انگلیسی دی ماه 1396

استقبال از دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی این افتخار را نصیب ما کرد تا 5 دوره کلاس آنلاین تربیت مربی زبان انگلیسی در دی ماه برگزار کنیم.

راه اندازی سامانه جدید آموزشگاه اسفند 1395

سامانه جدید کلاسی در اسفند ماه 1395 رو نمایی گردید. در این سامانه از پورتوکل امنیتی https برای حفظ امنیت ارتباط اطلاعات کاربران استفاده گردید. همچنین نام دامنه آموزشگاه به www.learnlanguageonline.ir  تغییر یافت.

برگزاری اولین دوره آنلاین مربیگری زبان انگلیسی شهریور 95

اولین دوره آموزش مجازی زبان انگلیسی با 8 نفر شرکت کننده به مدت 6 روز برگزار گردید. اولین تجربه آموزشی ما در فضای مجازی بود که شکر خدا به نحو مطلوبی به اتمام رسید.

اخذ نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی اردیبهشت 95

پس از رایزنی های مربوطه با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از سازمانهای مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین درج اطلاعات آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد، موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و لوگوی سامادهی از وزارتخانه های مربوطه شدیم.

نسخه اولیه آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی فروردین 95

پس از چند سال فعالیت در آموزشگاههای حضوری زبان انگلیسی، تصمیم گرفتیم تا آموزش آنلاین زبان انگلیسی با ایده زبان برای همه و همه جا را راه اندازی کنیم. نهایتا نسخه اولیه آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی در فروردین ماه 1395 با نام دامنه www.farvardinlearning.ir شروع به کار کرد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان و بزرگسالان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145

اخبار سایت را دنبال کنید