آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی کودکان و نوجوانان می باشد.
پیوستن بیش از 14 استاد از سراسر ایران به آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

پیوستن بیش از 14 استاد از سراسر ایران به...

 از اسفند ماه 1398 تا تیر ماه 1399 بیش از 14 استاد به کادر اموزش آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی استاد فروردین اضافه شدند و مجموعا 20 استاد به صورت ثابت در آموزشگاه مشغول به تدریس می باشند.

راه اندازی سرور Big Blue Button برای آموزشگاه

راه اندازی سرور Big Blue Button برای آموزشگاه

 تیم برنامه نویسی و پشتیبانی ما توانست در تیر ماه 1399 در برج میلاد، اقدام به راه اندازی سرور اختصاصی همراه با پنل آموزشی منحصر به فرد برای زبان آموزان و مربیان گرامی نماید و نحوه تدریس و کار با سایت را بسیار راحت تر نمود.

ارتقا سرعت و قالب جدید آموزشگاه

ارتقا سرعت و قالب جدید آموزشگاه

ارتقا قالب سایت به یک مدل سفارشی که باعث میشود تجربه کاربری شیرینی به کاربران سایت منتقل شود، همچنین در تمام عکسها و گرافیک سایت و سیستم برگزاری کلاس آنلاین، تجدید نظر گردید و همه این موارد باعث افزایش سرعت سایت نیز شده است.

راه اندازی ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی در مرداد 1398

راه اندازی ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی در...

جهت گسترش فعالیت آموزشگاه و رفع نیازهای موجود در حیطه های آموزش زبان انگلیسی، بالاخره بخش کلاس خصوصی به آموزشگاه اضافه شد و زبان آموزان و متقاضیان می توانند اساتید خود را به همراه درس مربوطه از این بخش انتخاب نمایند.

راه اندازی پشتیبان آنلاین و بخش تیکت زنی به دپارتمان ها در بهمن 1397

راه اندازی پشتیبان آنلاین و بخش تیکت زنی به...

برای بهبود روند پاسخگویی به مشتریان، بخش پشتیبانی آنلاین را به واتس اپ تغییر دادیم و کاربران با کلیک بر روی لوگوی واتس اپ سایت، مستقیما به پشتیبان متصل می شوند. در این میان برای پیگیری مدارک، شهریه، مسائل فنی و آموزشی، یک بخش پشتیبانی راه اندازی گردید که از طریق ارسال تیکت کار می کند و اعضای...

ارتقا آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی استاد فروردین به هلیکس آبان 1397

ارتقا آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی استاد فروردین...

پس از آنکه استقبال کاربران را دیدیم بر آن شدیم تا محیط آموزشگاه را به صورت کاربر پسند تر کنیم. تصاویر و گرافیک را ارتقا دادیم و از سرور پر سرعت تری برای پایگاه داده آموزشگاه استفاده نمودیم. بخش آزمونها را کاملا چپ چین کردیم و در ترجمه های سایت بازنگری هایی انجام گرفت و یک بخش جهت مشاهده سوابق...

راه اندازی بخش مقالات آموزشی تیر 1396

راه اندازی بخش مقالات آموزشی تیر 1396

به دنبال استقبال کاربران از کلاسهای آنلاین آموزشگاه، بر آن شدیم تا ترجمه مقالات آموزشی را به صورت پیوسته در سایت قرار دهیم تا معلومات کاربران و خوانندگان را به روز تر نگاه داریم.

راه اندازی سامانه جدید آموزشگاه اسفند 1395

راه اندازی سامانه جدید آموزشگاه اسفند 1395

سامانه جدید کلاسی در اسفند ماه 1395 رو نمایی گردید. در این سامانه از پورتوکل امنیتی https برای حفظ امنیت ارتباط اطلاعات کاربران استفاده گردید. همچنین نام دامنه آموزشگاه به www.learnlanguageonline.ir  تغییر یافت.

اخذ نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی اردیبهشت 95

اخذ نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی...

پس از رایزنی های مربوطه با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از سازمانهای مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین درج اطلاعات آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد، موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و لوگوی سامادهی از وزارتخانه های مربوطه شدیم.

نسخه اولیه آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی فروردین 95

نسخه اولیه آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی فروردین 95

پس از چند سال فعالیت در آموزشگاههای حضوری زبان انگلیسی، تصمیم گرفتیم تا آموزش آنلاین زبان انگلیسی با ایده زبان برای همه و همه جا را راه اندازی کنیم. نهایتا نسخه اولیه آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی در فروردین ماه 1395 با نام دامنه www.farvardinlearning.ir شروع به کار کرد.

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145