آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی کودکان و نوجوانان می باشد.

علیرضا مطفف

سلام علیرضا مطفف هستم از من خواسته شده چند جمله ای درباره‌‌ی انگیزه خودم و حرفه‌ام بنویسم .از آنجایی که همه شما آشنایی دارید بنده مدرس زبان انگلیسی هستم و سوال این جاست چرا زبان انگلیسی و... خب جوابش هم میتواند کوتاه باشد’به زبان انگلیسی علاقه دارم’ هم میتواند بسیار طولانی باشد که مجالی برای توضیح در این متن نمی‌بینم پس باید جمله ‌ام را اینگونه خلاصه کنم’بسیاری از افراد جامعه زمانی به سراغ زبان انگلیسی میروند که به آن نیاز پیدا می‌کنند و آن نیاز می‌تواند هرچیزی باشد از شغل گرفته تا تحصیل یا مهاجرت ٫اما درصدی از مردم هستند که اولویت اولشان علاقه هست حالا شما میتوانید جزو هر دسته از مردم باشید. اینجا هست که من به شما کمک میکنم همراه با علاقه کاری انجام دهید یا ساده بگم زبانی را یاد بگیرید که آینده نه چندان دور بهش نیاز پیدا میکنید .

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145