آموزش آنلاین زبان

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی کودکان و نوجوانان می باشد.

جعفر خسروی

سلام. جعفر خسروی هستم.

ساعت ها صحبت کنید ،از علایق مکالمه رایج.خرید و فروش، ابراز احساسات درونی ، اصطلاحات کاربردی، اقتصاد ،اخبار و رسانه و فیلم ببینید. فقط کافیست با من همراه باشید با بیش از یک دهه سابقه تدریس و راهنمای رسمی گردشگری تور های انگلیسی و آمریکایی میراث فرهنگی کشور . آموزش ،مکالمه رایج در تمام موسسات آموزشی، از مبتدی ،متوسط ،متوسط به بالا ،پیشرفته و فوق پیشرفته. مبتنی بر ۵مهارت اصلی زبان است

. به ترتیب : Listening (شنیدار) Writing (نوشتار) Reading(خوانشن) Speaking (گویش گرامر grammar کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی و فناوری اطلاعت.

یک بار امتحان کنید ،لحضاتی شاد و بازدهی تحصیلی ۱۰۰ درصد را در کنار هم تجربه خواهیم کرد ،یک جلسه تدریس خصوصی زبان انگلیسی با من معادل ۱۲جلسه حضور فیزیکی در موسسات آموزشگاه است. و ۱۲جلسه تدریس خصوصی با من معادل یک سال شرکت در آموزشگاه زبان عمومی است

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145