دوره های الکترونیکی و آنلاین زبان انگلیسی

مهارتهای زبانی خود را افزایش دهید. مکالمه، گرامر، خواندن ونوشتن، انگلیسی تجاری و انگلیسی مدرسه تا دانشگاه، همه در آموزشگاه مجازی آموزش زبان انگلیسی استاد فروردین

یادگیری مهارت جدید نیازی به وقفه در برنامه شلوغ شما ندارد.

تضمین کیفیت تدریس

مشاهده و بیان رضایت شما از مدیریت آموزشگاه و نحوه تدریس در کلاس ها بزرگترین پاداش برای ما می باشد و همیشه خود را متعهد به حرکت در این مسیر می دانم.

لیست دوره های آموزشی

حذف محدودیت مکانی

کلاس های آموزش مجازی زبان انگلیسی، بدون هیچ محدودیت مکانی در سراسر ایران قابل دسترسی می باشند و تنها با چند کلیک می توانید در کلاسها حضور یابید.

لیست مدرسین آنلاین

ارائه گواهی نامه پایان دوره

محمد میلاد فروردین در آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی به تمامی شرکت کنندگان پس از اتمام موفقیت آمیز هر دوره، کارنامه و گواهینامه معتبر پایان دوره اعطا می کند.

استعلام گواهی نامه ها
میلاد فروردین

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی (www.learnlanguageonline.ir) با هدف آموزش آنلاین زبان به متقاضیان فعالیت خود را آغاز نموده است.
سعی ما بر آن است که بتوانیم یک سلسله آموزش های مدون زبان انگلیسی را با توجه به کتابهای معتبر و مجاز، به علاقه مندان ارائه نماییم. مراحل به ان شکل می باشد که زبان آموز می تواند یکی از دوره های آموزش زبان انگلیسی را به دلخواه یا با مشورت مشاور سایت انتخاب و ثبت نام نماید. پس از تکمیل ثبت نام، جزوه و فایل آموزشی برای متقاضی ارسال می گردد. ازجمله قابلیتهای منحصر به فرد این سایت امکان ارتباط رو در رو دانشجو و استاد از طریق ویدیو، صدا، عکس وامتیاز استفاده از تخته کلاسی می باشد. در پایان دوره یک سری آزمون آنلاین برگزار خواهد شد و در صورتی که زبان آموز موفق به کسب حد اقل نمره 70 شود، می تواند در سطح بالا تر شرکت کند.
مدیریت وب سایت که خود یازده سال سابقه در تدریس زبان و 8 سال سابقه مدیریت آموزشگاه های زبان را دارد با ایده زبان برای همه و همه جا،طرح آموزشگاه آموزش مجازی زبان انگلیسی www.learnlanguageonline.ir را پایه گذاری نمود.
از آنجا که سیستم ما بر اساس مشتری مداری استوار است، ما پیوسته خواهان ارتباط زنده با مشتریانمان می باشیم. لذا سامانه پشتیبانی 24 ساعته وب سایت همیشه پاسخگوی شما عزیزان می باشد.
سوالات خود را از طریق ارسال پیام در فرم ارتباط با ما، مشاوره رایگان و یا با شماره تماس 09171308145 در ميان گذارید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی با ارائه خدمات آنلاین، مجری برگزاری دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی و مکالمه در رده های سنی جوانان می باشد.

آدرس:فارس - استهبان - بلوار قائم - ساختمان روبروی بانک مسکن - طبقه دوم | کدپستی:7451955657

تلفن ثابت:  07153233001
همراه:       09171308145