به آموزشگاه مجازی آموزش زبان انگلیسی محمد میلاد فروردین خوش امدید.

امروز سه شنبه 25 تیر 1398

به حساب کاربری خود وارد شوید

نام کاربری *
کلمه عبور *
مرا بخاطر بسپار

دوره ها

دوره مبتدی آموزش زبان انگلیسی

دوره مبتدی

این دوره برای نوآموزان و افرادیست که آشنایی بسیار کمی با زبان انگلیسی دارند. کتابی که در این دوره تدریس می شود کتاب INTRO از مجموعه کتابهای INTERCHANGE می باشد.

توضیحات بیشتر

دوره متوسط آموزش زبان انگلیسی

دوره متوسط

این دوره برای افرادیست که آشنایی مقدماتی با زبان انگلیسی دارند و به اصطلاح در سطح A2 قراردارند و یا سطح مقدماتی را گذرانده اند. کتابی که در این دوره تدریس می شود کتاب INTERCHANGE 2 از مجموعه کتابهای INTERCHANGE می باشد

توضیحات بیشتر

دوره تربیت مربی زبان انگلیسی

دوره تربیت مربی زبان انگلیسی

افرادی که حد اقل در سطح UPPER-INTERMEDIATE قرار دارند می توانند با شرکت در دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی، گواهینامه مربیگری زبان انگلیسی را دریافت نمایند.

توضیحات بیشتر

دوره مقدماتی زبان انگلیسی

دوره مقدماتی

این دوره برای افرادیست که آشنایی پایه با زبان انگلیسی دارند و یا سطح مبتدی (A1) را گذرانده اند. کتابی که در این دوره تدریس می شود کتاب INTERCHANGE 1 می باشد.

توضیحات بیشتر

دوره بالا تر از متوسط زبان انگلیسی

دوره بالاتر از متوسط

این دوره برای افرادیست که آشنایی متوسط با زبان انگلیسی دارند و به اصطلاح در سطح B1 قراردارند و یا سطح متوسط را گذرانده اند.       کتابی که در این دوره تدریس می شود کتاب INTERCHANGE 3 از مجموعه کتابهای INTERCHANGE می باشد.

توضیحات بیشتر

آموزش انگیسی تجاری

دوره انگلیسی تجاری

در این دروه اصطلاحات و موارد کاربردی در تجارت را خواهید اموخت. البته لازمه شرکت در این دوره ها گذراندن دوره مقدماتی یا داشتن معلومات در آن سطح می باشد.

توضیحات بیشتر